Klasa 1c dla Mamy i Taty

21 maja odbyło się wspólne spotkanie uczniów i rodziców klasy IC z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca.

Dla swoich kochanych rodziców dzieci przygotowały barwną uroczystość. Były piosenki dla mam i tatusiów, wesoła inscenizacja oraz tańce ludowe: „ Grozik” – taniec śląski oraz „Krakowiak”. Uczniowie sami przygotowali stroje oraz drobne, ale cenne prezenty samodzielnie zaprojektowane   i wykonane: szkatułka na biżuterię oraz obrazek na ścianę. Były również kwiaty dla wszystkich mam . W dowód wdzięczności rodzice zaserwowali swoim pociechom słodki poczęstunek  i wspólne biesiadowanie.

Ewa Mielczarczyk