Zajęcia integracyjne promujące zdrowy styl życia

22 maja uczniowie klasy trzeciej spędzili w OSW w Wyszkowie biorąc czynny udział w spektaklu profilaktycznym poświęconym higienie jamy ustnej i w bardzo nietypowych zajęciach ruchowych.

Instruktorki z wyszkowskiego ośrodka zorganizowały pokaz Zumby w którym uczestniczyli nasi uczniowie. Ćwiczenia w rytm muzyki bardzo podobały się dzieciom. Przez godzinę mogły   wykonywać poszczególne kroki i figury taneczne w rytm najpopularniejszych hitów muzycznych, śmiejąc się i bawiąc wspólnie z podopiecznymi ośrodka.

To nie pierwsza nasza wizyta w gościnnych murach  Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Wyszkowie, którą zorganizowała dla nas pani Izabela Piotrowska - Modzelan, mama naszego ucznia. Dziękujemy za cieple przyjęcie, oraz mnóstwo wrażeń które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Uczniowie klasy IIIc z wychowawczynią Renatą Ślubowską