Pierwszaki z ''Dwójki''na wycieczce integracyjnej.

Dnia 28 września uczniowie klasy 1c i 1d udali się na swoją pierwszą szkolną wycieczkę zorganizowaną przez wychowawczynie E.Matak i R.Ślubowską.

Poniedziałkowe przedpołudnie dzieci wraz z nauczycielkami spędziły w ośrodku jeździeckim położonym nad rzeką Bug w odległości 2 km od centrum Wyszkowa w miejscowości Skuszew.Na terenie ''Pasji" dzieci brały udział w przygotowanym przez pracowników ośrodka „DNIU PIECZONEGO ZIEMNIAKA” w programie którego znalazły się między innymi: ziemniaczane zawody, poszukiwanie ziemniaków i inne kartoflane konkurencje,wspólne tworzenie ziemniaczanych jeży,pokaz jazdy konnej i przejażdżka konna, podróż ciuchcią stajni.Nasze pierwszaki miło i radośnie spędziły czas na wycieczce która z pewnością dostarczyła im wielu niezapomnianych wrażeń.