Skrzydlaci przyjaciele wokół nas

20 listopada klasa 2 c wybrała się do Wyszkowskiego Ośrodka Kultury aby obejrzeć  wystawę podsumowującą Powiatowy Konkurs Plastyczno - Fotograficzny pt.: „Skrzydlaci przyjaciele wokół nas”.

Podziwialiśmy   kreatywność twórczą, wrażliwość i wyobraźnię plastyczną, której inspiracją jest przyroda, oraz rozbudzanie zainteresowania pięknem polskiej przyrody, a w szczególności światem ptaków. Obejrzeliśmy 240 prac z 36 placówek powiatu wyszkowskiego a wśród nich prace uczniów z naszej szkoły, którzy również otrzymali nagrody. Nam najbardziej podobały się łabędzie wykonane techniką orgiami oraz zdjęcie wykonane przez ucznia naszej szkoły Miłosza Malinowskiego , które przedstawiało dwa całujące się gołąbki.

Ewa Mielczarczyk