Światowy Dzień Pluszowego Misia w klasie 1d i 1e

Miś to najbardziej znana i lubiana zabawka wszystkich dzieci. Jest mięciutki i milutki. Pociesza, dodaje otuchy, pomaga zasypiać. Jest najlepszym kolegą, przyjacielem i powiernikiem, jest z dziećmi zawsze wtedy gdy go najbardziej potrzebują.

25 listopada w dniu obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia uczniowie klasy 1d spędzili lekcje w towarzystwie swoich ulubionych pluszaków. Wychowawczyni klasy przygotowała dla dzieci szereg atrakcji. Była prezentacja multimedialna poświęcona historii pluszowego misia, oglądanie fragmentów bajek i książeczek, śpiewanie piosenek, zabawy z misiami przy muzyce, oraz tor przeszkód. Na zakończenie świątecznego dnia uczniowie otrzymali certyfikaty potwierdzające, że każdy uczeń  klasy jest prawdziwym przyjacielem misia.

Misie towarzyszyszły również dzisiaj w nauce dzieciom z klasy 1e , każdy przedstawił swojego misia , a na koniec lekcji były tańce z misiami .

R.Ślubowska, J. Hanusiak