Dzień Pluszowego Misia.

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia Samorząd Uczniowski przygotował dwa konkursy dla klas I-III. 24 listopada odbył się Konkurs Pięknego

Czytania pt" Dzieci lubią misie-misie lubią dzieci". Motywem przewodnim były bajki o Misiu Uszatku oraz o Misiu Puchatku. Uczniowie klas drugich i trzecich czytali wcześniej przygotowane teksty. Zaprezentowali swoje umiejętności głośnego czytania. Jury zadecydowało, iż laureatami w poszczególnych pionach zostali:
Klasy drugie- Zofia Wołyniec kl. 2 a     I miejsce
                   Gabriela Najmoła kl.2 f   II miejsce
                   Adrian Małecki kl. 2 e     III miejsce
                   Marta  Obrębska kl. 2 d   wyróżnienie
Klasy trzecie Kinga Skoczylas kl. 3 a    I miejsce
                   Julia Ślendak    kl. 3 b    II miejsce
                   Igor  Ragajsin    kl. 3 c    III miejsce
                   Piotr Waniowski kl.3 a    wyróżnienie

Kolejny to konkurs plastyczny " Mój wymarzony miś", który odbył się 25 listopada. Napłynęło bardzo dużo prac, które zostały zaprezentowane na szkolnej wystawie. Laureaci zostaną wyłonieni w najbliższym czasie , ale wysoki poziom wykonania utrudnłi jury wybranie najlepszych i najciekawszych prac. Zwycięzcy otrzymają nagrody na apelu mikołajkowym.
Dziękujemy uczestnikom i gratulujemy laureatom.

Wioletta Runo