Pierwszy konkurs matematyczno-informatyczny imienia Jerzego Różyckiego.

22 kwietnia 2016 r uczniowie naszej szkoły Bartek Śniadała i Piotr Zaniewski wraz z nauczycielami p. Iwoną Książak i p. Marią Błaszczak uczestniczyli w uroczystości z okazji

90 lecia uzyskania przez Jerzego Różyckiego matury w gmachu I Liceum Ogólnokształcącego. Uroczystość ta była punktem kulminacyjnym wydarzeń upamiętniających tego znamienitego Polaka, matematyka i kryptologa. Na tę okoliczność odsłonięto tablicę poświęconą Jerzemu Różyckiemu, a także nazwano jego imieniem salę matematyczną.

W związku z obchodami odbył się również pierwszy konkurs matematyczno-informatycznyimienia Jerzego Różyckiego. Wzięło w nim udział 106 uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.

Laureatami konkursu matematycznego im. Jerzego Różyckiego zostali:

Kategoria II – klasy trzecie i czwarte szkoły podstawowej
I miejsce – Bartosz Śniadała SP nr 2 w Wyszkowie uczeń klasy 4c
Kategoria III – klasy piąte i szóste szkoły podstawowej
I miejsce – Piotr Zaniewski, SP nr 2 w Wyszkowie uczeń klasy 6b

Serdecznie gratulujemy wysokich wyników zarówno uczniom naszej szkoły Bartkowi Śniadale i Piotrowi Zaniewskiemu jak i nauczycielom, którzy przyczynili się do ich sukcesu: pani Iwonie Książak i pani Marii Błaszczak.

Iwona Książak