Polska Biega jak natchniona!

To już XII edycja wielkiej akcji ,,Poska Biega".Hasło tegorocznej edycji to „Bieganie. To u nas rodzinne”. Wyszków  XI raz i nasza szkoła tradycyjnie bierze aktywny udział w

tym dużym przedsięwzięciu. W tym roku pobiegło nas 1382 osoby i jak zwykle jesteśmy w czołówce w Polsce. Uczniowie pokonywali różne dystanse w zalezności od wieku i nie wynik się liczył tylko chęć i zaangażowanie w bieganie.W ten sposób chcemy zachęcić się  wzajemnie do aktywnego wypoczynku, do biegania - dla frajdy, spontanicznie , bez napięcia. Uczniowie z klas Ic (op. E.Matak), IIc (op.E.Mielczarczyk), IIIa (op.W.Runo) i klasy IV-VI (op.M.Nizińska) z radością przebiegli wyznaczonne trasy, a na mecie czekały słodkie niespodzianki , dyplom i losowanie nagrody. Udało się wylosować nagrodę niespodziankę uczennicy z klasy IIc- Kindze Jagielskiej.