Wycieczka integracyjna klas pierwszych

W słoneczny poranek 21 września ponad 70 uczniów klas pierwszych wyruszyło  na wspólną wyprawę do stajni „Pasja” w Skuszewie. Na miejscu pod troskliwą opieką pracowników gospodarstwa agroturystycznego dzieci spędziły niezapomniane chwile bawiąc się i ucząc w klimacie z dzikiego zachodu. Przejażdżki konne, poszukiwanie złota, gry i zabawy  na świeżym powietrzu, podróż ciuchcią  stajenną po lesie,  to tylko kilka z atrakcji tego wyjątkowego dnia którego zwieńczenie stanowiło pieczenie kiełbasek na ognisku. Mamy nadzieję, że pierwsza wyprawa zbliżyła nas do siebie i będzie stanowiła miły początek naszych wspólnie spędzonych lat.

Wychowawczynie klas pierwszych: R.Ślubowska, I.Godleś, A.Postek.