Rowerami do Leszczydołu - Nowin.

27 wrzesnia 2012r. uczniowie klasy Va wraz z wychowawczynią i rodzicami wyjechali na wycieczkę rowerową do Leszczydołu – Nowin. Celem tej wycieczki było:

1. Integracja zespołu klasowego
  2. Wypoczynek na świeżym powietrzu.
  3. Ruch jako forma wspomagająca zdrowy tryb życia.

Podróż odbyła się bezpiecznie. Uczniowie jechali pod opieką wychowawcy i rodziców. Miejsce docelowe wycieczki to działka letniskowa ucznia Mikołaja Sieruty. Rodzice przygotowali ognisko, napoje i ciasto. Dzieci wesoło bawiły się w różne gry i zabawy bieżne, grały w piłkę ręczną a na koniec piekły kiełbaski na ognisku. Na szczególna uwagę zasługuje duże zaangażowanie rodziców w przygotowaniu tej wycieczki, opieki w czasie podróży i w czasie zabaw.

Wychowawczyni dziękuje dzieciom za właściwe zachowanie, rodzicom za liczny udział i pomoc w zorganizowaniu ciekawej wycieczki.

Maria Błaszczak.