Samorząd Uczniowski

4 października, w Światowy Dzień Onkologii, w naszej szkole odbył się Dzień Piżamy. Fundusze, które zostały zebrane przekazano na konto Fundacji "Gdy liczy się czas", by wesprzeć dzieci z oddziałów onkologicznych. Udało nam się zgromadzić 1302.53 zł.
Bardzo dziękujemy za hojne wpłaty.
Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski rozpoczął współpracę z Fundacją Redemptoris Missio, która zrzeszona jest w międzynarodowej sieci organizacji humanitarnych. Ta organizacja zajmuje się opieką zdrowotną na całym świecie m.in. w Tanzanii, Kamerunie, Kenii, Indiach, Białorusi, Kazachstanie.
Weźmiemy udział w kilku wybranych akcjach:
1. Kup pan szczotkę.
2. Opatrunek na ratunek.
3. Podaj mydło.
Zbierać będziemy nowe pasty i szczoteczki do zębów, mydła w kostkach, materiały opatrunkowe, środki odkażające m.in. kompresy jałowe i niejałowe, gazy jałowe i niejałowe o rozm. 0,5m2 i 1m2, plastry na rolkach, rękawice (różne rozmiary), opaski dziane i elastyczne, maść cynkową, ichtiolową i płyny do odkażania ran.
Zbiórka trwa do 17 grudnia, przyniesione artykuły przekazujemy wychowawcom.

FUNDACJA POMOCY HUMANITARNEJ

Fundacja Gdy Liczy się Czas .

W dniach 3-16 listopada zorganizowana została zbiórka pluszaków, które zostały przekazane dzieciakom z oddziałów onkologicznych.
Akcji patronowała Fundacja Gdy Liczy się Czas.

Pamiętamy.

Odwiedziliśmy groby poległych w walce za naszą Ojczyznę.

POMÓŻ I TY.

Ponownie ruszamy z pomocą dla Fundacji "Pomóż i Ty".
Wolontariusze sprzedawać będą kalendarzyki i karty edukacyjne. Samorząd uczniowski ustalił, że koszt wynosić będzie 2.50 zł,
aby zwiększyć fundusze na rzecz chorego Kacperka.
Kup kartę i "Pomóż i Ty"