Życzenia i gratulacje

Z okazji jubileuszu szkoły w imieniu absolwentów serdecznie dziękuję za możliwość ponownego przebywania w tak zacnym gronie i powrotu we wspomnieniach do cudownych lat szkolnych. Całej społeczności szkolnej z panem dyrektorem na czele dziękujemy za kształtowanie wizerunku szkoły, za rzetelną z pasją wykonywaną pracę formowania charakterów młodych ludzi  i za profesjonalizm. Dyrekcji i gronu pedagogicznemu życzymy wielu sukcesów w trudnej i odpowiedzialnej sztuce nauczania, byście współczesne wyzwania podejmowali państwo z otwartością na pokonywanie trudów i pogodą ducha. Uczniom zaś życzymy by zdobyta wiedza prowadziła ich tam gdzie jeszcze dziś sięgają marzenia. Drodzy państwo jesteśmy dumni z waszych dokonań. Jeszcze raz dziękujemy.

Absolwentka SP2 Anna Chmielak