Nad morze.

WYCIECZKA NAD MORZE

Od 28 maja do 1 czerwca ,uczniowie klas IVa, Vc i Vb wraz z wychowawcami Marią Błaszczak i Barbarą Banasik uczestniczyli w pięciodniowej wycieczce do Jastrzębiej Góry,Gdyni,Gdańska, Sopotu, Grunwaldu, Malborka, i Helu.Pogoda dopisywała, uczniowie cieszyli się ze spotkania z morzem. Wszyscy zamoczyli nogi w jeszcze chlodnej wodzie,podziwiali wysoką falę i rzeźbili motywy morskie w piasku. Podziawialiśmy piękno Gdańska, Gdyni, Sopotu.Największe wrażenie wywarł na uczniach zamek Krzyżacki w Malborku i molo w Sopocie. Zauroczeni byliśmy zabawami fok w fokanarium na Helu. Wieczorami był czas na zabawę i różne gry. Wszyscy wrócili bez żadnych kontuzji.

Maria Błaszczak.