Rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010

1 września wróciliśmy do szkoły. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010 odbyło się tradycyjnie na placu apelowym, przy  świeżo wyremontowanej szkole. Pan dyrektor Jan Hryniewicz  powitał wszystkich uczniów po wakacyjnej przerwie , a szczególnie serdecznie tych, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi naszej szkoły. Razem z siedmiolatkami rozpoczęły pracę w naszej placówce pani Aleksandra Frejnik– na stanowisku pedagoga i pani Olga Mitłosz– nauczycielka  języka angielskiego. 1 września 2009 r. powitanie nowego roku szkolnego było niezwykłą uroczystością. Odnowiona i docieplona szkoła wspaniale się prezentowała. W ciągu kilku ostatnich tygodni dokonano wielu zmian.   Zmieniono elewację szkoły a sprzed wejścia do budynku zniknął stary napis. Na przywożących do szkoły swoje pociechy rodziców, czekają  nowe zatoczki oraz chodnik. W trakcie remontu jest łazienka na korytarzu górnym, na boisku szkolnym pojawiła się piaskownica. Ale to nie koniec niespodzianek. Na siedmiolatków z klas Ia i Ib  czeka  wyremontowana, kolorowa sala nr 6. W klasie już jest bogate wyposażenie, są nowe meble, ławki, krzesła, tablice. Zakupione z pieniędzy Komitetu Rodzicielskiego: firanki, rolety, doniczki, naklejki na ścianę oraz dywan -  stworzyły dzieciom bezpieczne warunki do nauki, komfort psychiczny, co z pewnością wpłynie na szybsze zaadaptowanie się w nowym otoczeniu.