Dzień Edukacji Narodowej

W szkole od samego rana panował odświętny nastrój. O godz. 8.00 rozpoczęła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.Dyrektor szkoły Jan Hryniewicz w swoim wystąpieniu wspomniał historię tego święta, a także przekazał życzenia dla nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Po krótkiej prezentacji multimedialnej „Nauczyciel w oczach dziecka”, ciepłe słowa oraz życzenia skierował do obecnych Burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski oraz wiceprzewodniczący Rady Rodziców . Ważnym momentem uroczystości było wręczenie nagród Dyrektora Szkoły. W ciekawej i wesołej części artystycznej zaprezentowały się klasy IIa. IId, IIIc, pod opieką B. Rozenek, H. Ambroziak,  W. Runo. Za swój występ dzieci zostały nagrodzone koszem słodkości.Niespodzianką były laurki wręczone przez uczniów klasy Vd.