Powitanie wyszkowskiego pierwszaka.

9 listopada uczniowie najmłodszych klas SP2 uczestniczyli w zorganizowanym po raz pierwszy w historii naszego miasta spotkaniu integracyjnym  "Powitanie wyszkowskiego pierwszaka". Zgromadzone na hali WOSiR dzieci poznały tego dnia burmistrza Grzegorza Nowosielskiego, zobaczyły z bliska herb, flagę oraz sztandar naszego miasta. Jako dowód przynależności do społeczności uczniowskiej Wyszkowa, każde z obecnych dzieci otrzymało od włodarzy miasta legitymację wyszkowskiego pierwszaka, maskotkę i słodycze. Nie zabrakło również atrakcji artystycznych jakim był występ rewii dziecięcej „Sylaba”. Rozśpiewane i roześmiane pierwszaki powróciły z uroczystości ogromnie zadowolone twierdząc, że zostanie ona na zawsze w ich pamięci.