Rok szkolny 2012/2013

Czas pikników.

Uczniowie klasy IIe byli na pikniku u swojej koleżanki Mai Zawadzkiej.

Tak się bawi I b.

W piękną słoneczną sobotę klasa Ib wraz z rodzicami spędziła miło czas w Nadleśnictwie Leszczydół Nowiny.

Wycieczka do Torunia

W dniach 22-24 kwietnia klasy IIIa i IIIb pod opieką wychowawczyń Katarzyny Zacharskiej i Wioletty Runo, wyruszyły do Torunia ,

miejsca urodzenia Mikołaja Kopernika.

Id i Ia w teatrze

14 maja 2013r klasy Ia i Id wraz ze swymi wychowawczyniami p. I. Godleś i p. A. Postek wybrały się na wycieczkę do Warszawy do Teatru Lalek „Guliwer” na przedstawienie pt: „Nieznane przygody Aladyna”.

Majowa wycieczka klas : IIc i IId

Dnia 21 maja klasy IIc i IId pod opieką wychowawczyń Bożeny Wyrzykowskiej i Elżbiety Majewskiej,uczestniczyły w wycieczce do Drozdowa, Łomży i Nowogrodu.

ŁOMŻA

Uczniowie klasy Vc  i Vd wraz z P. Ewą Landoch i P. Alicją Kosińską byli na wycieczce w Łomży 11.06.2013r.

LORETTO

Dzieci z  klas drugich 5 czerwca 2013r  jeździły na wycieczko-pielgrzymkę do Loretto.

Wycieczka do Warszawy

15.04.2013r. odbyła się wycieczka do Warszawy klas Va i Vb pod opieką wychowawczyń: Marii Błaszczak i Renaty Fydrych.

Wycieczka klas 4c,6d.

Uczniowie klas IVc,VId oraz kilku uczniów z klas IVb i VIc w dniu 9 maja 2013r. wyruszyli na wycieczkę do Warszawy.

Nauka i zabawa w „Pasji”

W piątek po południu 14.06.2013 roku dzieci z oddziału przedszkolnego wraz ze swoją panią i mamą Olgi - panią Agnieszką Zdrojewską wyruszyły na swój ostatni wyjazd do stajni „Pasja” w Skuszenie.