Rok szkolny 2014/2015

SPRAWOZDANIE Z ,,WIECZORU JASIA I MAŁGOSI''

29 kwietnia 2015r. nasza klasa 5c wraz z wychowawczynią panią Iwoną Książak   zorganizowała ,,Wieczór Jasia i Małgosi'' dla uczniów i  rodziców. Miało być to podsumowanie programu profilaktycznego ,,Domowi detektywi''.

Podsumowanie programu „Fantastyczne Możliwości”

2 czerwca w naszej szkole odbył się Wieczór Dobrej Zabawy, który zakończył profilaktyczny program „Fantastyczne Możliwości”.

DZIEŃ BANANA

W ramach promocji zdrowego odżywiania 11.03.2015r. w naszej szkole odbył się

Odblaski życia.

W ramach ogólnopolskiej kampanii - "Odblaski życia" dla uczniów klas IV-VI 11.03.2015r

Wyszkowskie Dni Profilaktyki

Rozpoczęły się Wyszkowskie Dni Profilaktyki.

W ich ramach organizowane będą w naszej szkole autorskie i profesjonalne programy profilaktyczne.

Ogólnopolski Program Edukacyjny „Trzymaj formę

Celem realizowanego w naszej szkole programu  jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki.

Smacznie i zdrowo

12 listopada uczniowie klas pierwszych  wzięli udział w zajęciach promujących zdrowe odżywianie się, prowadzonych przez przedstawicielkę firmy zaopatrującej naszą szkołę w mleko.

Edukacyjna audycja muzyczna

Rozpoczęliśmy kolejny cykl koncertów muzycznych których odbiorcami są uczniowie klas 0 - III z naszej szkoły. Nowy rok szkolny i nowe, ciekawe spotkania zaproponowane przez Agencję Artystyczną MAT z Olsztyna