Wycieczki 2015/16.

Niezapomniane chwile w najstarszych górach w Polsce.

Uczniowie z klas: IVa, IVc i Vd na wycieczce w GÓRACH ŚWIĘTOKRZYSKICH
czyli niezapomniane chwile w najstarszych górach w Polsce.

" W góry i w góry i nic więcej nie trzeba......"

Z takim zawołaniem klasy III a i III c wyruszyły 16 maja na wycieczkę w najstarsze polskie

Wycieczka klas czwartych.

W dniu 20 czerwca 2016r. pogoda nie wystraszyła uczniów klasy 4b i 4d przed wizytą w Stajni „Pasja”.

,,Spotkanie z żubrami’’.

28 września 2015r. uczniowie klasy Va i IVa wraz opiekunami p. A. Londzin, p. B. Rusak, p. E. Landoch oraz p. A. Skowrońską uczestniczyli w wycieczce do Białowieży.

Klasa IVa i Ve w Warszawie

4 listopada uczniowie klasy IVa i Ve pod opieką p. A. Kosińskiej, E. Landoch

Klasy drugie w Ciechanowcu

Pani Jolanta Przybysz i pani Ewa Mielczarczyk wychowawczynie klas IIc i IIf zorganizowały dla uczniów wycieczkę do Ciechanowca,  małego miasteczka  o bardzo ciekawej historii i wielu zabytkach.

W ŚWIECIE ILUZJI.

10 maja pojechaliśmy na wycieczkę do Farmy Iluzji. Bylo nas dość dużo z klasy Ic,Ie i If. Razem z nami pojechały mamy , które pilnowały by nikt nie zaginął w labiryncie  czy w ,,Tunelu Zapomnienia".

Pasjonaci futbolu w Warszawie

17 maja uczniowie klas 1c i 1d wraz z wychowawczyniami E.Matak i R.Ślubowską wybrali się do Warszawy na wycieczkę, której głównym celem było zwiedzanie Stadionu Narodowego.

Wycieczka do Łomży.

Dnia 18.05.2016r. klasy IId i IIe były na wycieczce w Łomży i Drozdowie.

Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy klasy 6B i 5C

W czwartek 21 kwietnia odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy. Pojechała na nią nasza klasa 6B razem z klasą 5C wraz z wychowawczyniami : p. E. Biernacką i p. R. Fydrych. Byliśmy na wystawie „Titanic the Exhibition” w Pałacu Kultury i Nauki oraz w kinie Cinema City na Bemowie.