Rok szkolny 2015/16

Sukces naszego ucznia.

22 czerwca Antek Lisek uczestniczył w podsumowaniu Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "W trosce o nasze bezpieczeństwo".

„ZDROWE DANIE NA ŚNIADANIE” .

2 czerwca 2016r. w Zespole Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie odbyło się podsumowanie Konkursu Kulinarnego „ZDROWE DANIE NA ŚNIADANIE” na szczeblu powiatowym.

PIOTR ZANIEWSKI UCZEŃ KLASY VIb na SGGW w WARSZAWIE

30 maja Piotr Zaniewski i nauczycielka przyrody p. Ewa Landoch uczestniczyli w podsumowaniu  XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego.

Sukces naszych uczniów

II  MIEJSCE NASZEJ DRUŻYNY  W  GMINNYM TURNIEJU POLONISTYCZNO-MATEMATYCZNYM DLA KLAS VI.

Gminny Konkurs Matematyczny '2016

Dnia 13 maja w Zespole Szkół w Rybnie - Szkoła Podstawowa odbył się VIII Gminny Konkurs Matematyczny "RAZ, DWA,TRZY -

Międzyszkolne zawody sportowe-2016.

Tym razem tylko klasy II i I wzięły udział w zmaganiach  sportowych. Wsród uczestników  były cztery szkoły: SP 1, Sp2, Sp5 i SP Leszczydół.

VII Gminny Konkurs Biblijny „Z Biblią na Ty”

„Wszystko się zaczyna z miłosierdzia Twego i na miłosierdziu Twoim się kończy”

/ św. Faustyna Kowalska/

Konkurs "Omnibusik"

Uczennica klasy III c - Olga Zdrojewska otrzymała wyróżnienie w Gminnym
Konkursie Wiedzowym "Omnibusik" dla klas III organizowanym przez Szkołę
Podstawową nr 1 w Wyszkowie.

„Magiczny świat wierszy Jana Brzechwy”

Uczniowie klas II wzięli udział w XIV edycji konkursu literacko-plastycznego poświęconego twórczości Jan Brzechwy, który obył się w Szkole Podstawowej nr 5 w Wyszkowie.

Antek Lisek laureatem konkursu powiatowego.

W  piątek  15.04. 2016r.  w  Komendzie  Głównej  Straży  Pożarnej  w  Wyszkowie  odbyły się powiatowe eliminacje  Ogólnpolskiego  Konkursu  Plastycznego  " W  trosce  o nasze  bezpieczeństwo".