Rok szkolny 2015/16

PODSUMOWANIE PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO „DOMOWI DETEKTYWI” w KL. IVa

17 maja 2016 r. klasa IVa wraz z wychowawczynią i rodzicami uczestniczyła w  wieczorze  Jasia i Małgosi, który  był podsumowaniem programu profilaktycznego ,,Domowi Detektywi”.

Zdrowo jem, zdrowo żyję.

Dnia 11 marca w klasie II a odbyły się warsztaty z panią ditetyk - Małgorzatą Wąsiewicz.

„DZIEŃ MARCHEWKI”

W ramach promocji zdrowego odżywiania 4.03.2016r. w naszej szkole odbył się „DZIEŃ MARCHEWKI”.

Sportowa Olimpiada Rodzinna kl. IIC i ID

W gorący przedświąteczny czas, w czwartek 17 marca w naszej szkole wychowawczynie  klas II C i I D wspólnie z dziećmi zorganizowały rodzinne  zawody sportowe.

Piruet, pointa, paczka – czyli tajemnice baletu.

Dział Edukacji Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie wspólnie z Polskim Baletem Narodowym    realizuje  projekt edukacyjny-,, Piruet, pointa, paczka – czyli tajemnice baletu". Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i w ramach tego programu nasza  szkoła...

Drewniane granie

Agencja Artystyczna MAT  z Olsztyna  zaprosiła uczniów klas młodszych do udziału w muzycznej lekcji poświęconej  instrumentom dętym.

Blaszane granie

16 lutego 2016r. po raz kolejny w tym roku szkolnym najmłodsi uczniowie  uczestniczyli w programie muzycznym  przygotowanym przez Agencję  Artystyczną  MAT z Olsztyna,  który poświęcony był tym razem instrumentom dętym blaszanym.

Bezpieczny Internet

Starszy sierżant Monika Dziewulska z  Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie w dniu 2.III. 2016r. odwiedziła uczniów klas pierwszych.

Zdrowe nawyki żywieniowe.

W ostatnim przed feriami zimowymi tygodniu nauki dużo uwagi poświęciliśmy zdrowemu odżywianiu.

Podróże edukacyjne Teatru Guliwer.

Uczniowie klas. II d i II e wzięli udział w spektaklu teatralnym ,,Polietylen'' oraz zajęciach edukacyjnych Teatru Guliwer.