KLASY 7 i 8 NA SPOTKANIU Z WiP-em

Najstarsi uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do Hutnika na spotkanie, które promuje wyszkowski program Wychowanie i Profilaktyka.

To program skierowany do młodzieży i tworzony przez naszą wyszkowską młodzież wspieraną przez lokalne instytucje. Młodzi ludzie zachęcali do wspólnych spotkań i działań, aby ciekawie spędzić czas bez używek, alkoholu i gier komputerowych. Opowiedzieli o podejmowanej działalności i różnorodnych przedsięwzięciach. Swoje zainteresowania można rozwijać m.in. na warsztatach teatralnych, tanecznych, kulinarnych, a nawet radiowych. Wspólne spotkania służą wielu wspaniałym inicjatywom, ale i także nawiązywaniu znajomości i przełamywaniu swoich barier oraz słabości. Szczególnie zachęcano do udziału w Grze Miejskiej, podczas której młodzież rozwiązuje ciekawe zadania plenerowe. Na zakończenie spotkania prowadzący zaangażowali całą publiczność do wspólnej zabawy. Na pewno wielu naszych uczniów dołączy w szeregi aktywnej młodzieży.

Emilia Biernacka