Rok szkolny 2022/23

Podsumowanie akcji "Szkoło Pomóż i Ty".

Zakończyliśmy sprzedaż kart edukacyjnych oraz kalendarzyków. Zebrane środki w tym roku szkolnym to 613 zł.

Zbiórka charytatywna

Z inicjatywy Młodzieżowej Rady Miejskiej oraz Wychowania i Profilaktyki ogłaszamy zbiórkę dla podopiecznych

Domu Pomocy Społecznej w Brańszczyku.

"Pola Nadziei"

W niedziele 2 kwietnia nasi wolontariusze wraz z opiekunami wzięli udział w akcji "Pola Nadziei" pod patronem Klub Przyjaciół Wyszkowa.

Talenciaki.

W naszej szkole pojawiła się nowa atrakcja, a jest nią stół do piłkarzyków, który otrzymaliśmy w ramach akcji Lidla TALENCIAKI Lidl Polska.

Pomoc dla zwierząt.

Podsumowaliśmy akcję związaną z dyskoteką andrzejkową, podczas której ze sprzedaży ciast uzbieraliśmy 3825 zł.

Różowa Skrzyneczka.

Bardzo dziękujemy pani dr Katarzynie Wysockiej za podarowanie naszej szkole produktów do uzupełnienia Różowej Skrzyneczki tj. podpasek i wkładek.

Kinga Cieślak

Karnawałowy tydzień.

Z incjatywy Samorządu Uczniowskiego , cały tydzień-od 30 stycznia do 3lutego,  uczniowie mogli się przebierać  zgodnie z wybraną tematyką.

31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy .

Uczniowie naszej szkoły kwestowali w  31 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Akcja "Szkoło Pomóż i Ty".

Po raz kolejny ruszyliśmy z pomocą. W naszej szkole sprzedawane są karty edukacyjne oraz kalendarzyki.