Rok szkolny 2019/20

Warszawska Syrenka - etap szkolny.

Od ponad dwudziestu lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w Konkursie Recytatorskim "Warszawska Syrenka".Uczestnicy konkursu przechodzą przez etap szkolny, gminny i powiatowy, aby uczestniczyć w finale.

Bezpieczny Internet – wyniki konkursu

W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2020 r. pod hasłem              „ Działajmy razem” uczniowie klas 4-6 wzięli udział w konkursie plastycznym     pt. „Bezpieczny Internet”. Na konkurs wpłynęło 51 prac. Jury w składzie: Ewa Mielczarczyk, Kinga...

Szkolny etap konkursu recytatorskiego wierszy Jana Brzechwy.

26 lutego odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego wiersz Jana Brzechwy. Wzięli w nim udział przedstawiciele uczniów z klas II-III.

Plastyczny Konkurs Świąteczny.

Celem konkursu było kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia, pogłębianie wiedzy na temat symboli związanych ze świętami, rozwijanie aktywnej twórczości plastycznej dzieci.

WYNIKI KONKURSÓW RELIGIJNYCH BOŻONARODZENIOWYCH

W grudniu 2019 r były organnizowane 2 konkursy religijne dla klas I-III. Wpłynęło 13 prac. Wszystkie były staranne i pięknie wykonane.

Organizatorem jest katechetka L. Świercz

Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek.

Wyniki Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek.

Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek klas 4-8

17  XII  w  naszej  szkole  odbył  się  szkolny  Konkurs  Kolęd  i  Pastorałek  dla  klas  4- 8.  Oto  wyniki :

Czytali bajki o misiach – konkurs pięknego czytania.

Tegoroczny konkurs dla klas II i III odbył się 25 listopada  i został połączony z obchodami Światowego Dnia Misia. Zadaniem dzieci było przeczytanie wylosowanego fragmentu bajki. W konkursie wzięło udział 12 uczniów.

25 listopada uczciliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia!

W naszej szkole w ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia został zorganizowany dla pierwszoklasistów konkurs fotograficzny pod hasłem „Selfie/zdjęcie z misiem”.

Konkurs recytatorski twórczości patrona szkoły.

7 listopada 2019r odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I - III pt.:  „ Twórczość Patrona Szkoły”.