Rok szkolny 2017/18

Uczymy odpowiedzialności za siebie i innych.

Klasa IVc wraz z nauczycielem techniki Joanną Wójcik i pielęgniarką szkolną  uczestniczyły w zajęciach pokazowych z udzielania pierwszej pomocy w klasach młodszych.

Bądź kumplem, nie dokuczaj.

Klasa IIIc bierze udział w akcji ,,Bądź kumplem, nie dokuczaj". Ambasadorami  przedsięwzięcia są Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak.

Uzależnienia wśród dzieci i młodzieży.

Jednym z zadań w konkursie Bezpieczna szkoła-bezpieczny uczeń była realizacja punktu: Uzależnienia wśród dzieci i młodzieży.

Klasa 3d trenowała umiejętność pracy w zespole

Realizując dwa ostatnie  scenariusze zajęć w ramach ogólnopolskiego programu „Kompetencje na szóstkę”.

Jak powstaje prototyp?

To już ostatnia z lekcji, którą przeprowadziliśmy w naszej klasie I C w ramach programu

„ Kompetencje na szóstkę”.

Dlaczego statek pływa?

Klasa I c przystąpiła do realizacji następnego etapu programu „ Kompetencje na 6”.

Dzień Bezpiecznego Internetu w SP 2

6 lutego Szkoła Podstawowa nr 2 w Wyszkowie włączyła się aktywnie  do ogólnopolskiej akcji DBI pod hasłem  „ Tworzymy kulturę szacunku w sieci”.

„ Kompetencje na 6” - jajkodrom

W ramach realizacji programu „ Kompetencje na 6” klasy IC i III D wzięły udział w jego  3 części, która poświęcona była pracy zespołowej.

DOBRZE JEMY W SZKOLE I W DOMU – KLASA 3E

Jak wskazują badania, nawyki żywieniowe kształtujące się̨ i utrwalające w okresie dzieciństwa i młodości trudno zmienić́ w wieku dorosłym.