Rok szkolny 2020/21

OCZYŚĆ ATMOSFERĘ! DAJ ŚMIECIOM DRUGIE ŻYCIE !

Uczniowie klasy 5c w październiku  przystąpili do kampanii edukacyjnej                   pt. „ Śmieci? Kto to widział?” organizowanej przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Projekt badawczy 3b.

Uczniowie klasy 3b zakończyli kilkutygodniowy projekt badawczy pt. „Wzrastanie roślin”. Zostali podzieleni na zespoły, w których każdy otrzymał odpowiedzialną funkcję. Wspólnie zdecydowali jaką roślinę będą badać w projekcie, następnie postawili pytanie badawcze i...

Projekt „Czytam z klasą...” w klasie 2c.

Uczniowie klasy 2 C w ramach projektu " Czytam z klasą...." rozpoczęli II moduł.

Projekt edukacyjny pt. ,, Szóstoklasiści czytają baśnie pierwszakom ”.

Literatura to niezwykły świat, pełen fantastycznych, mądrych i wartościowych baśni. To one były inspiracją do realizacji projektu edukacyjnego pt. ,, Szóstoklasiści czytają baśnie pierwszakom ” w ramach zajęć unijnych Laboratorium Wiedzy w Szkole Podstawowej nr 2 w Wyszkowie.

Ósma edycja programu „ DZIEL SIĘ UŚMIECHEM”.

W roku szkolnym 2020/2021 klasa 2a przystąpiła do programu profilaktycznego, którego zadaniem było poznanie zasad prawidłowej higieny jamy ustnej i dowiedzenie się jak zapobiegać próchnicy.

GLOBALNIE ODPOWIEDZIALNI ZA WODĘ .

Uczniowie 8C wzięli udział w akcji „Światowy Dzień Wody z PAH”. Podczas dwugodzinnych zajęć online młodzież poszerzyła swoją świadomość, że dostęp do czystej wody to prawo człowieka. Jednak nie każdy ma ten dostęp, ale wszyscy ludzie są za ten fakt odpowiedzialni.

Jak z butelek powstają bluzy polarowe?

Ile śmieci produkuje człowiek? W jaki sposób śmieci wpływają na środowisko? W jaki sposób my możemy wpłynąć na środowisko?

Jak z butelek powstają bluzy polarowe?