Rok szkolny 2017/18.

„SMAK EKOLOGICZNEJ ŻYWNOŚCI”.

20 czerwca 2018 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Warszawie odbył się finał wojewódzki XV edycji konkursu "Smak ekologicznej żywności".

Nasi trzecioklasiści najlepsi w gminie!

14 czerwca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr1  w Wyszkowie odbył się Gminny Konkurs Wiedzy „Omnibusik” dla uczniów klas III zorganizowany pod patronatem Burmistrza Wyszkowa Pana Grzegorza Nowosielskiego.

Mazowieckie Igrzyska Młodzieży

Na 8 miejscu, udział w trzydniowych zawodach, zakończyła nasza reprezentacja szkoły.

Młodzi przyrodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 2 z największą wiedzą o lesie.

8 czerwca odbył się w Nadleśnictwie Wyszków IV Turniej Wiedzy o Lesie. W zmaganiach wzięły udział trzydzieści dwie drużyny ze szkół podstawowych oraz gimnazjów z powiatu wyszkowskiego.

HISTORYCZNY SUKCES BARTKA

Bartłomiej Prus z 7 d uzyskał tytuł finalisty w XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wojewódzkiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922".

II miejsce w Finale Wojewódzkim.

Miesiąc temu informowaliśmy o sukcesie Waszej koleżanki Wiktorii Kukwy z kl. 7c. Wiktoria brała udział w powiatowym etapie 28 FESTIWALU PIOSENKI O ZDROWIU i zajęła wtedy I miejsce. 7 czerwca w Siedlcach odbył się finał tego konkursu na etapie wojewódzkim.

Czy liczysz na 6+ ?

Bartek Piórkowski, uczeń klasy IVc na pewno poradzi sobie z matematycznymi zadaniami.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY „EKO-PLANETA”.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Eko Planeta”. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych: „Maluch” klasy III i IV oraz „Młodzik” klasy V, VI i VII szkoły podstawowej.

Gminny Konkurs Plastyczny dla klas I – III „Sport widziany oczami dziecka”

17 maja 2018 roku odbyło się podsumowanie  Gminnego Konkursu Plastycznego  zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 w Wyszkowie.

PATRIOTYCZNY PORANEK.

Dziewczynki z zerówki- Karolina Kaczyńska,  Agata Toczko i Zuzia Rogowska , pieśnią "Marsz pierwszej brygady"pięknie wyśpiewały  pierwsze miejsce w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej, który odbył się w Przedszkolu nr 9.  Dziękujemy pani Ewelinie Sosnowskiej za piękne stroje i...