Rok szkolny 2022/23

Czytam z klasą lekturki spod chmurki .

Klasa I a zakończyła realizację IV edycji międzynarodowego projektu czytelniczego" Czytam z klasą lekturki spod chmurki ". Realizacja III modułu" Podróże po świecie " - związana była z czytaniem i opracowaniem lektury Łukasza Wierzbickiego "Afryka Kazika".

Projekt,, Rozwijam się!"

Jest to program edukacyjny dla dzieci z podregionu ostrołęckiego, który finansowany jest z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Zajęcia prowadzone są  przez fundację RoRo.

,,Łagodzenie zmian klimatu i adaptacja do ich skutków w Wyszkowie”.

Zajęcia w klasie 2b i 3a z projektu ,,Łagodzenie zmian klimatu i adaptacja do ich skutków w Wyszkowie”.

"6 obrazów dla sześciolatka ".

W poniedziałek 9 stycznia odbyły się kolejne zajęcia w ramach projektu "6 obrazów dla sześciolatka ".
Uczniowie tym razem omawiali obraz Olgi Boznańskiej „ Dziewczynka z chryzantemami”. Tematem przewodnim zajęć były emocje.

Magiczne Kryształy w klasie 1b.

8 grudnia odbyło się ostatnie spotkanie w ramach programu Magiczne Kryształy. Bardzo dziękujemy uczniom z klasy 1b za aktywny udział,
oraz ich rodzicom za włączanie się w realizację zadań domowych.
Małgorzata Karolewska

" 6 obrazów dla sześciolatka".

Nasza szkoła uczestniczy w projekcie finansowanym ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury " 6 obrazów dla sześciolatka".

" Przerwa na czytanie"

Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy przystąpili do akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie " Przerwa na czytanie".

Program Magiczne Kryształy w klasie 1b.

W dniu dzisiejszym w klasie 1 b odbyły się pierwsze zajęcia w ramach programu profilaktycznego "Magiczne Kryształy".

Czytajmy dzieciom!

W tym roku szkolnym, po raz kolejny, Instytut Książki w ramach kampanii " Mała książka-wielki człowiek" przekazał naszym pierwszakom wyprawkę czytelniczą, czyli książkę " Pierwsze abecadło" oraz broszurę dla rodziców i opiekunów podpowiadającą, jak wspierać dziecko w czytaniu.