Rok szkolny 2019/20

Projekt edukacyjny „Główka pracuje” – kl. 2a i 3b

W ramach projektu edukacyjnego „Główka pracuje” uczniowie klasy 2a i 3b wzięli udział w kolejnym spotkaniu poprowadzonym przez Madu Pracowania Zabawy i Rozwoju.

Projekt edukacyjny „Główka pracuje” – kl. 2a i 3b.

W ramach projektu edukacyjnego „Główka pracuje” uczniowie klasy 2a i 3b wzięli udział w piątym spotkaniu poprowadzonym przez Madu Pracowania Zabawy i Rozwoju.

PROJEKT NOWE HORYZONTY

Dziś, nasze pierwszaki wyruszyły w kolejną filmową podróż. Najmłodsi kinomaniacy obejrzeli film pt. "Wyspa niedźwiedzi " w ramach projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej .

Projekt edukacyjny „Główka pracuje” – kl. 2a i 3b.

W ramach projektu edukacyjnego „Główka pracuje” uczniowie klasy 2a i 3b wzięli udział w czwartym spotkaniu poprowadzonym przez Madu Pracowania Zabawy i Rozwoju.

Projekt edukacyjny „Główka pracuje” – kl. 2a i 3b.

W ramach projektu edukacyjnego „Główka pracuje” uczniowie klasy 2a i 3b wzięli udział w drugich zajęciach prowadzonych przez Madu Pracowania Zabawy i Rozwoju.

Zajęcia integracyjne w Warsztatach Terapii Zajęciowej klasy 6c.

20 i 21 listopada uczniowie naszej szkoły gościli w Warsztatach Terapii Zajęciowej.

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października odbył się IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Code Week 2019

W dniach 5-20 października trwa Europejski Tydzień Kodowania. Uczniowie klas: Vd, Via, VIIc i VIIIb uczestniczyli w Code Week 2019 poprzez zajęcia Pixel Art Unplugged.

Główka pracuje.

Projekt edukacyjny „Główka pracuje” – kl. 2a i 3b

"Lekturki spod chmurki" czyta Pani Burmistrz

8 października klasy pierwsze zaszczyciła swoją obecnością Pani Burmistrz Aneta Kowalewska.