Rok szkolny 2023/24

VI Gminny Konkurs Ekologiczno- Plastyczny.

Uroczyste podsumowanie VI Gminnego Konkursu Ekologiczno-Plastycznego pt.:,,Zwierzęta chronione w polskich lasach”.

VI Gminny Konkurs Ekologiczno- Plastyczny.

Podsumowanie konkursu odbyło się 22 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Wyszkowie , która była też organizatorem i gospodarzem . Przybyłych gości powitała...

Gminny Konkurs Recytatorski Utworów Jana Brzechwy.

W czwartek 18 kwietnia trzy uczennice naszej szkoły wzięły udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim Utworów Jana Brzechwy.

XVIII Ogólnopolska Olimpiada Franciszkańska.

W dniu 10.04.2024 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Siedlcach odbył się finał XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Franciszkańskiej.

WYSZKOWSKIE DYKTANDO.

Nasze dwie uczennice: Wiktoria Olton z 7b i Lidia Szczesna z 7a reprezentowały naszą szkołę w Wyszkowskim Dyktandzie, które organizowała Szkoła Podstawowa nr 4.

TURNIEJ O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM

5 kwietnia 2024r. w Szkole Podstawowej nr1 w Wyszkowie został przeprowadzony gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

III konkurs matematyczno-informatyczny im. Jerzego Różyckiego.

W dniu 4 kwietnia 2024r. odbyło się podsumowanie III konkursu matematyczno- informatycznego im. Jerzego Różyckiego organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida.

„Tradycje i zwyczaje Świąt Wielkanocnych"

„Tradycje i zwyczaje Świąt Wielkanocnych" to XXIX edycja uroczystości w Zespole Szkół Nr 1 w Wyszkowie, w której uczestniczyły uczennice naszej szkoły.

47. Konkurs Recytatorski " Warszawska Syrenka" - etap gminny.

47. Konkurs Recytatorski " Warszawska Syrenka" - etap gminny - już za nami.