Rok szkolny 2022/23

Szkolny konkurs plastyczny ,,Moje wspomnienia z wakacji”.

Dla klas 1 - 3 odbył się szkolny konkurs plastyczny ,,Moje wspomnienia z wakacji”.

KONKURS MATEMATYCZNY.

XXVIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY 2023".

Podsumowanie szkolnych konkursów klas 1-3.

Szkolny konkurs matematyczny dla klas II
Celem konkursu było rozwijanie umiejętności uczniów wykazujących zainteresowania i zdolności matematyczne.

Konkurs czytelniczy "Żywe audiobooki".

Na zakończenie Tygodnia Bibliotek odbył się w naszej szkole konkurs czytelniczy "Żywe audiobooki".

Tydzień Języków Obcych.

Przyszedł czas na podsumowanie Tygodnia Języków Obcych w naszej szkole.

V Gminny Konkurs Ekologiczno-Plastyczny

V Gminny Konkurs Ekologiczno-Plastyczny „Zwierzęta Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego”

dla uczniów klas III, zorganizowany przez  SP 2, został rozstrzygnięty.

W dniu 21 kwietnia  2023r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu, do którego przystąpiło pięć szkół z...

Konkursy wielkanocne rozstrzygnięte.

Pisanki malowane, wyklejane, wydzierane, kurczaki, koszyczki, palemki… pięknymi pracami wypełniła się nasza szkoła.

Konkurs „ Kapelusz Pani Wiosny”.

W naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt.: ,,Kapelusz Pani Wiosny”. Wykonane prace były oryginalne, ciekawe i staranne.

Wyniki konkursów religijnych .

W naszej szkole zwyczajem lat ubiegłych odbyły się konkursy wielkanocne na „Najładniejszą palemkę” oraz „Najpiękniejszą pisankę”.