Tydzień Języków Obcych.

Przyszedł czas na podsumowanie Tygodnia Języków Obcych w naszej szkole.

Po dwóch dniach twórczości klasowych, czyli tworzeniu plakatu i wiersza promującego naukę języków obcych, uczniowie zmagali się przez dwa dni z testami. W środę sprawdzana była wiedza z wiedzy o krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych. W czwartek natomiast wyłonieni zostali mistrzowie językowi.

I tak podsumowując zmagania klasowe w kategorii klas 7-8 I miejsce zajęła klasa 8e, II miejsce klasa 8c i III miejsce klasa 8d.
Natomiast w kategorii klas 4-6 I miejsce zajęła klasa 6c, II miejsce klasa 4c, a trzecie klasa 5a.

Mistrzami Języka angielskiego wśród klas 4 zostali Artem Taran z klasy 4b i Mateusz Nowak z klasy4c.
Wśród klas 5 zwyciężyły Zofia Gruchalska z klasy 5c i Agata Toczko z klasy 5a.
Wśród klas 6 najlepszy okazał się Oliwier Szymański z klasy 6a.
Spośród klas 7-8 najlepszymi okazali się Filip Popowicz z klasy 8f i Marta Kaczyńska z klasy 8e.
Mistrzem Języka Niemieckiego została Sandra Gajc z klasy 8c.

Gratulujemy klasom oraz indywidualnym laureatom konkursu. Dziękujemy za zaangażowanie wychowawcom i gospodarzom klas.
Okazało się, że nauka języka obcego nie jest trudna ani nudna, a nasi uczniowie zgodnie potwierdzają, że ważna i przydatna.

Organizatorkami czuwającymi nad przebiegiem Tygodnia Języków Obcych były panie Marta Kramek i Paulina Sabak.