Rok szkolny 2018/19

,,Dziel się uśmiechem"

Projekt realizowano w klasach pierwszych od października 2018r do czerwca 2019r. Celem projektu jest edukacja dzieci w wieku szkolnym w zakresie prawidłowej higieny jamy ustnej,

Podsumowanie programu „Technologie z klasą”.

Podróże z Kodeuszem nauczyły dzieci klasy 2C Szkoły Podstawowej w Wyszkowie, jak korzystać z nowoczesnych technologii.

Program Oral B

Uczniowie klasy 2 C  wzięli udział w ogólnopolskim  Programie edukacji stomatologicznej „Niesamowity świat higieny jamy ustnej” przygotowanym przez Instytut Blend-a-medOral-B®!

Czy można zaprogramować grę w podchody?

Uczniowie klasy 2 c w ramach programu „Technologie z klasą” na kolejnym spotkaniu planowali grę w podchody.

Jak porozumiewają się roboty?

Uczniowie klasy 2C przystąpili do drugiego etapu realizacji programu „Technologie z klasą”.

Śniadanie Daje Moc.

Dwie klasy -Ia i IIa wzięły udział  w 8 edycji ogólnopolskiego programu ,,Śniadanie Daje Moc”.

Śniadanie Dało Moc klasie 1b

8 listopada uczniowie klasy 1b najpierw przygotowali, a potem wspólnie spożywali zdrowe kanapki i sałatki.

" A psik- dlaczego mam katar" warsztaty w klasie 2c

W środę 16.10.2018r klasa 2c gościła panią Magdę Mielczarczyk z edukacyjnym projektem " A psik- dlaczego mam katar".

Technologie z klasą 2 C

W tym roku szkolnym uczniowie klasy 2 C Birą udział w  projekcie „Technologie z klasą” organizowanym przez Uniwersytet Dzieci w Krakowie. który zapewnił cykl fascynujących lekcji o nowych technologiach! Scenariusze lekcji ułatwią realizację lekcji dotyczących bezpieczeństwa w...