Rok szkolny 2022/23

Zakończenie klasy TRZECIEJ z „PASJĄ”.

Uczniowie klasy 3 a, miło i ciekawie, spędzili  jeden z ostatnich dni roku szkolnego - 16 czerwca-  w Stajni „Pasja” w Skuszewie.

Dzień Pustej Klasy.

Dzień Pustej Klasy 2023r. uczniowie  2a spędzili tak, jak lubią najbardziej - na świeżym powietrzu.

Ostatni koncert muzyków z Olsztyna.

19 czerwca uczniowie klas I – III uczestniczyli w ostatnim spotkaniu z „Panią Muzyką”prowadzonym przez artystów z Agencji Artystycznej MAT z Olsztyna.

„ 6 obrazów dla sześciolatka”.

W poniedziałek 19 czerwca, uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w ostatnim już spotkaniu Fala Kultury " 6 obrazów dla sześciolatka".

Dyskoteka klas ósmych.

16 czerwca 2023r. klasy ósme miały pożegnalną dyskotekę.

Zakończenie realizacjiIV edycji międzynarodowego projektu czytelniczego" Czytam z klasą lekturki spod chmurki ".

Klasa I a  zakończyła realizację IV edycji międzynarodowego projektu czytelniczego" Czytam z klasą lekturki  spod chmurki ". Realizacja III modułu" Podróże po świecie " - związana była z czytaniem i opracowaniem lektury Łukasza Wierzbickiego "Afryka Kazika". Wspólnie...

Bezpieczne wakacje

W klasie 1a oraz 1b zostały przeprowadzone zajęcia profilaktyczne na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.

Deptak Taneczny 2023

Gratulacje dla wszystkich uczniów SP2 którzy współtworzą ten wspaniały spektakl!

Dzień Pustej Klasy

Piątek 16 czerwca to Dzień Pustej Klasy. tak obchodzili ten dzień uczniowie klasy 1 a.