Zakończenie klasy TRZECIEJ z „PASJĄ”.

Uczniowie klasy 3 a, miło i ciekawie, spędzili  jeden z ostatnich dni roku szkolnego - 16 czerwca-  w Stajni „Pasja” w Skuszewie.

Impreza klasowa,  z udziałem rodziców,  odbyła się z okazji zakończenia klasy trzeciej. Uczniowie piosenką  „Ostatni dzwonek” i wierszem „Do zobaczenia” żegnali szkołę i Nauczycieli. Z przyjemnością prezentowali  rodzicom swoje talenty i śpiewali znaną  piosenkę „Wakacje”. Niespodzianką dla wszystkich  był wspaniały tort z napisem „Pożegnanie klasy 3”.

Stajnia „Pasja” przygotowała dla  dzieci wiele atrakcji. Pod opieką instruktora dzieci poznały zamieszkujące Stajnię  zwierzęta: konie, kozy, króliki i koty. Poznały ich imiona, zwyczaje i je karmiły. Odbyły przejażdżkę konną, a następnie wyruszyły w podróż po okolicy ciuchcią stajenną. Dzieci chętnie uczestniczyły w warsztatach malowania płóciennych toreb. Wiele radości sprawiły wszystkim rodzinne zabawy w przeciąganiu liny, wyścigi i rzucanie „lassem”. Po atrakcjach czekały na wszystkich pieczone na ognisku kiełbaski.

Pobyt w Stajni „Pasja” dostarczył wszystkim wielu miłych wrażeń.

Hanna Ambroziak