Rok szkolny 2021/22

XXVII MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY 2022”.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji Konkursu „Kangur Matematyczny”. Konkurs organizowany jest w sześciu kategoriach wiekowych: „Żaczek”„ Maluch”, „Beniamin”, „Kadet”, „Junior” i „Student”.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY

„EKO-PLANETA”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Eko Planeta”. Konkurs przebiegał w trzech kategoriach wiekowych: „Maluch” klasy III i IV,  „Młodzik” klasy V i VI oraz „Adept” klasy VII i VIII szkoły...

XXIV MAZOWIECKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2022.

Ogromnym sukcesem zakończyły swój udział w MIMS dziewczęta z klas VII-VIII.

Sukces w XXIX edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.

Dnia 3.03.2022 w Wyszkowie odbył się  rejonowy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża.

Sukces w Turnieju BRD- uczniowie naszej szkoły najlepsi w powiecie i rejonie.

22 kwietnia w hali WOSiR w Wyszkowie odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na etapie powiatowym.

My też mamy swoje Złotka.

Mowa o Weronice Stokarskiej, Roksanie Bylak, Zuzi Groszkowskiej i Ani Pakieła. Nasze uczennice obroniły tytuł najlepszych zawodniczek Sztafety Olimpijskiej Dziewcząt w Powiatowych Igrzyskach Sportowych Szkół Podstawowych w lekkoatletyce.

Sukcesy lekkoatletyczne.

13 maja odbyły się eliminacje gminne do etapu powiatowego w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych dziewcząt i chłopców.

Mazowieckie Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Kamionku.

Dwóch uczniów naszej szkoły: Ryszard Brejnak i Oskar Gajownik reprezentowali naszą szkołę w zawodach na szczeblu wojewódzkim.

Międzypowiatowe zawody w halowej piłce nożnej chłopców klas IV-VI.

W dniu 11.12.2021 w Ostrołęce odbyły się międzypowiatowe zawody w halowej piłce nożnej chłopców klas IV-VI.