Sukces w XXIX edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.

Dnia 3.03.2022 w Wyszkowie odbył się  rejonowy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża.

Uczniowie pisali test składający się z 40 pytań wielokrotnego wyboru. Nasz szkołę reprezentowała Sandra Gajc uczennica 7 c. Sandra zajęła 1 miejsce i będzie reprezentowała nas w etapie okręgowym.
Gratulujemy!!! i życzymy dalszych sukcesów

XXIX edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

22 kwietnia 2022r. odbył się finał etapu okręgowego Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Finał odbył się w Parku Trampolin Jump Word w Warszawie. Uczestnicy do 8 kwietnia przesyłali prace z przeprowadzonych przez siebie akcji prozdrowotnych, za które otrzymali punkty. Następnie pisali test składający się z 40 pytań wielokrotnego wyboru. Suma punktów decydowała o zwycięstwie. Naszą szkołę reprezentowała Sandra Gajc zajmując 9 miejsce. Gratulujemy!!!

Joanna Wójcik