Rok szkolny 2018/19

Wielkanocny Konkurs Plastyczny.

Jak  zapewne  zauważyliście,  nasza  szkoła  wyróżnia  się  dużą  liczbą  organizowanych  konkursów. Ich  różnorodność  powoduje,  że  każdy  uczeń  może  znaleźć  coś  dla  siebie.

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas III – 2 etap

W dniu 13 maja odbył się II etap Szkolnego Konkursu Matematycznego dla klas III.

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS V.

18 marca odbyły się szkolne eliminacje do XI Gminnego  Konkursu Matematycznego „Matematyczny As” klas V.

Konkurs recytatorski wierszy Jana Brzechwy

4 marca odbyły się w naszej szkole eliminacje do Gminnego Konkursu Recytatorskiego „Wiersze Jana Brzechwy” dla klas I-III.

„ WARSZAWSKA SYRENKA”-etap szkolny.

W dniu 5 marca odbył się kolejny etap szkolny konkursu recytatorskiego „ Warszawska Syrenka” . Uczniowie  klas I – VIII zaprezentowali jury swoje ulubione wiersze. W tym konkursie najczęściej recytowanym poetą był Władysław Broniewski – nasz patron.

WYNIKI RELIGIJNYCH KONKURSÓW BOŻONARODZENIOWYCH

W grudniu 2018roku odbyły się Konkursy Religijne : " Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa" dla klas I-III, i " Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy" dla klas I-VIII.

Konkurs SZOPKA BOŻONARODZENIOWA- kompozycja przestrzenna dla klas IV-VIII

Tradycją  naszej  szkoły  w  grudniu  każdego  roku  jest  konkurs  na wykonanie  Bożonarodzeniowej  Szopki.

Konkurs na Kartę Bożonarodzeniową rozstrzygnięty.

W dzisiejszych czasach, kiedy ludzie ciągle gdzieś się śpieszą i myślą, aby się nie spóźnić, pisanie kartek wydaje się staroświeckie.

SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK klas I-III.

Wyniki konkursu:

I miejsca:

- Gabriela Gołębiewska –klasa IIb , opiekun Hanna Ambroziak, Gabrysia będzie reprezentować nasza szkołę w konkursie gminnym,