Konkurs SZOPKA BOŻONARODZENIOWA- kompozycja przestrzenna dla klas IV-VIII

Tradycją  naszej  szkoły  w  grudniu  każdego  roku  jest  konkurs  na wykonanie  Bożonarodzeniowej  Szopki.

Po  przeprowadzeniu  konkursu wszystkie  szopki  są  prezentowane  na  szkolnej  wystawce.  W  tym  roku chętnych  do  udziału  nie  brakowało.  Szopki  -  jak  zawsze  -  zadziwiały pomysłowością  i  cieszyły  oko.  Materiały  do  ich  wykonania  były różnorodne:  kora  brzozy,  słoma,  szary  karton  imitujący  kamienną   grotę, było  też  kilka  szopek  z  drewna. Większość  szopek  była  podświetlana.  Figurki  były  najczęściej  plastikowe,  ale zdarzały  się  też  papierowe,  z  gipsu,  plasteliny  i  kolorowych  tkanin.
          Uzupełnieniem  wystawy  były  najciekawsze  szopki  z  lat  ubiegłych oraz  choinki  z  makaronu,  maku  i  owoców,  kartonu  itp.

Wyniki  konkursu:

I  miejsce:
      - Milena  Pietrus,  kl. 5e
      - Karina  Pietrus,  kl. 5e
      - Marta  Postek,  kl. 5e
      - Kinga  Zbrzeźniak,  kl. 7c
      - Filip  Kaczmarski,  kl. 7c
      - Ola  Wasilewska,  kl. 7c

II  miejsce:
       - Wiktoria  Brejnak,  kl. 5b
       - Hanna  Szymanik,  kl. 5b

III  miejsce:
       - Zuzanna  Groszkowska,  kl. 5a
       - Nadia  Wąsiewicz,  kl. 5a

Wyróżnienie:
       - Kinga  Janus,  kl. 6c
       - Nikola  Kazimierczuk,  kl. 5a
       - Dawid  Baran,  kl. 5a

Wszystkim  uczestnikom  gratulujemy  i  zapraszamy  do  konkursu  już  za  rok.

Renata  Fydrych