Rok szkolny 2016/17.

Projekt edukacyjny "Niezapominajka"

Tegoroczne  VII obchody Wyszkowskich Dni Nauki odbyły się w budynku Wyższej Szkoły im. Pawła Włodkowica w Wyszkowie. Nasza szkoła wystąpiła pod hasłem " Uczymy się przez działanie".

4c o pierwszej pomocy już wszystko wie!

12 czerwca 2017r. uczniów klasy 4c odwiedziła pani Katarzyna Szczerba, która jest absolwentką sąsiedniej szkoły ZS nr 3.

„CHROŃ SIĘ PRZED KLESZCZAMI WSZELKIMI SPOSOBAMI”.

W roku szkolnym 2016/2017 realizowano program profilaktyczny chorób odkleszczowych, pod nazwą „Chroń się przed kleszczami wszelkimi sposobami”.

Majowa filharmonia w klasach 4-6

Majowe  spotkanie  z  filharmonią  odbyło  się  pod  hasłem  muzyki  romantyczno - średniowiecznej.

„Razem zmieniamy Internet na lepsze”.

7 lutego z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu nauczycielki E.Mielczarczyk i R.Ślubowska przeprowadziły zajęcia poruszające temat zagrożeń czyhających na użytkowników Internetu oraz sposobów obrony przed nimi.

Filharmonia w klasach 4 - 6

25  stycznia  klasy  4-6  uczestniczyły  w  spotkaniu  filharmonicznym  przygotowanym  przez  artystów  Agencji  Artystycznej  MAT  z  Olsztyna.  Tematem  styczniowego  spotkania  był  dorobek  muzyczny  oraz  życiorys  Elvisa  Presleya.

ABC Mediów - lekcja o mediach.

Dnia 27.01.2017r. grupy 0a i 0b wybrały się wspólnie do Hutnika na lekcję o mediach.

Program profilaktyczny w grupie 0b.

Niedawno naszą grupę odwiedziła pani pielęgniarka i przeprowadziła bardzo ważną lekcję.

Roztańczona ,,Dwójka".

8 lutego na sali gimnastycznej SP nr 2  odbył się pokaz umiejętności tanecznych uczniów

KEEP CALM and ćwicz z dzieckiem w SP2

Kolejne zajęcia z cyklu "Trzymaj formę" za nami. Crossfitowy obwód stacyjny pokonywały dzielne mamy a potem ich pełne energii pociechy.

Zachęcamy do przybycia na kolejne zajęcia.Każda środa, godz. 17:00.