Filharmonia w klasach 4 - 6

25  stycznia  klasy  4-6  uczestniczyły  w  spotkaniu  filharmonicznym  przygotowanym  przez  artystów  Agencji  Artystycznej  MAT  z  Olsztyna.  Tematem  styczniowego  spotkania  był  dorobek  muzyczny  oraz  życiorys  Elvisa  Presleya.

Biografię  tego  wielkiego  muzyka  przedstawił  uczniom  prowadzący  spotkanie  Konrad  Kozubowski,  jego  największe  przeboje  śpiewał  Paweł  Grzywacz,  do  akompaniamentu  Waldemara  Wiśniewskiego  oraz  Dominika  Skwarczyńskiego.

Filharmonia  zakończyła  się  konkursem  wiedzowym,  który  wygrał  kuba  Paż  z  kl.  6d  / otrzymał  w  nagrodę  kubeczek  tematyczny /.  Kolejne  miejsca  zajęli:  Karol  Urbaniak  z  kl.  5A  oraz  Konrad  Kandybowicz  z  kl.  5B / Od naszych  gości  otrzymali  lektury  szkolne /.

Kolejne  spotkanie  jest  planowane  na maj.  Tym  razem  uczniowie  będą  mieli  mozliwość  poznać  bliżej  nasz  rodzimy  zespół - "Skaldowie".

Renata  Fydrych