Rok szkolny 2022/23

Mistrzowie ortografii klas trzecich.

5 czerwca 2023 r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny „MISTRZ ORTOGRAFII KLAS III”, który przeprowadziła pani Renata Ślubowska.

Gminne Zawody Sportowe w czwórboju lekkoatletycznym dla klas II-IV.

Dnia 13 czerwca w Szkole Podstwowej nr 1 odbyły się Gminne Zawody Sportowe w czwórboju lekkoatletycznym dla klas II-IV.
Dziewczęta z naszej szkoły zdobyły 6 miejsce, chłopcy zaś 4. Niewiele zabrakło do podium. Mimo to nasi zawodnicy dali z siebie wszystko! Jesteśmy z nich dumni :):):)

O KROK OD MEDALU NA MAZOWIECKICH IGRZYSKACH!

5.06.2023 odbyły się mistrzostwa Mazowsza w piłce nożnej chłopców klas V-VI w Mińsku Mazowieckim.

II Gminny Konkurs Językowy pt. "Narodowo - Językowo"

W dniu 5 czerwca nasze uczennice Sandra Gajc oraz Dominika Nizińska reprezentowały szkołę w II Gminnym Konkursie Językowym pt. "Narodowo - Językowo" organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leszczydole Starym.

Gminne Zawody Hobby Horse.

Niesamowita energia, mnóstwo zapału i radości – dokładnie takie emocje towarzyszyły pierwszym Gminnym Zawodom Hobby Horse, które zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 2 w Wyszkowie. Młoda dyscyplina sportowa, która narodziła się w Finlandii, zdobywa coraz większą popularność na...

Powiatowe zawody lekkoatletyczne.

11 maja na stadionie WOSIR odbyły się powiatowe zawody lekkoatletyczne.

Czwórbój lekkoatletyczny.

Mamy medale w czwórboju lekkoatletycznym!
We wtorek 9 maja na stadionie miejskim odbyły się eliminacje gminne w czwórboju lekkoatletycznym.

Gminne indywidualne zawody szkół podstawowych w lekkoatletyce.

8 maja odbyły się gminne indywidualne zawody szkół podstawowych w lekkoatletyce (rocznik 2008-2009).

MIĘDZYPOWIAT W KOSZA KLAS IV-VI

Na drugim miejscu udział w zawodach międzypowiatowych w koszykówce zakończyli chłopcy z klas IV-VI.

" Śpiewajmy wszyscy w ten radosny czas....." ,

" Śpiewajmy wszyscy w ten radosny czas....." , pod takim hasłem 29 marca odbył się Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej w Szkole Podstawowej nr 3 w Wyszkowie.