Rok szkolny 2014/15.

Gminny Konkurs Ekologiczny

22 kwietnia 2015 r. uczniowie z sześciu szkół gminy Wyszków wzięli udział w Gminnym Konkursie Ekologicznym zorganizowanym po raz piętnasty przez Szkołę Podstawową nr2 w Wyszkowie.

Nasze Szkolne Rekolekcje Wielkopostne .

Nasze Szkolne Rekolekcje Wielkopostne przebiegały pod hasłem „Jestem dzieckiem Maryi”. Odpowiedzialny za Rekolekcje dla dzieci był ks. Mateusz Dobrzycki.

Warsztaty wielkanocne w bibliotece

31 marca 2015r. uczniowie klasy IIIc  wzięli udział w zajęciach poświęconych zwyczajom wielkanocnym.

Szóstoklasiści pisali sprawdzian

Najstarsi uczniowie naszej szkoły pisali 1 kwietnia 2015r. sprawdzian kończący szkołę podstawową. W tym roku egzamin organizowany był w nowej formule.

Przemarsz integracyjny

8 kwietnia 2015r uczniowie i nauczyciele z  naszej szkoły przyłączyli się do zorganizowanego po raz pierwszy w Wyszkowie  wspólnego marszu dzieci z osobami niepełnosprawnymi.

Poranek muzyczny w szkole

9 kwietnia muzycy z Agencji Artystycznej „MAT” zaprosili uczniów klas młodszych do udziału w kolejnej lekcji pt. „Frak i batuta”.

Kwietniowy apel

Dnia 16 kwietnia 2015r. w szkole odbył się Apel Papieski z okazji kolejnej rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II.W apelu wzięły udział dzieci z klas III przygotowane przez katechetkę L.Świercz.

Zajęcia dequpage rodziców i uczniów klasy IC

Głównym celem zajęć było zaangażowanie rodziców w życie klasy, wychowanie dziecka poprzez integrację dzieci, rodziców i nauczyciela.

Pisanki

Pisanka –  zwyczajowa nazwa jaja zdobionego różnymi technikami. Na ziemiach polskich najstarsze pisanki, pochodzące z końca X wieku, odnaleziono podczas wykopalisk archeologicznych w pozostałościach grodu na opolskiej wyspie Ostrówek. Obecnie pisanki wykonuje się przed Wielkanocą....