Jesteś tutaj:
  2. Rada Rodziców

W roku szkolnym 2022/23składka na Radę Rodziców wynosi 50,00 zł.

(mile widziane są również mniejsze i większe wpłaty).

Wpłaty składki można dokonać u Kierownika Gospodarczego (pokój p. kierownik - wejście tak jak na świetlicę szkolną), w godz. 7oo – 15oo                                         lub na konto RR 20893100030002000240000001.

Z funduszy Rady Rodziców w miarę możliwości finansowych wspieramy potrzeby uczniów i szkoły. Kupujemy nagrody książkowe dla najpilniejszych uczniów i drobne upominki dla uczniów biorących udział w konkursach.  Rada Rodziców uczniom klas kończącym naukę funduje Nagrody Naukowe. Jesteśmy fundatorami statuetek „Przyjaciel Szkoły” ,”Prymus”’ i innych okolicznościowych. Klasom, w których wpłaty na RR wynoszą co najmniej  50% - 10 % środków zebranych jest do dyspozycji oddziałowej rady rodziców. (decyzje o ich przeznaczeniu i wydatkowaniu podejmuje upoważniona „trójka klasowa”). Dla najbardziej wyróżniających się wiedzą  uczniów klas IV, zdających na kartę rowerową, corocznie kupujemy kaski rowerowe. Opłacamy wpisowe za uczniów biorących udział w konkursach i olimpiadach. Opłacamy wywoływanie zdjęć, które upamiętniają nasze uroczystości szkolne. Wynajmujemy zespoły muzyczne, które bawią nasze dzieci na zabawach karnawałowych. Kupujemy słodycze na spotkania samorządu szkolnego, dzień dziecka, występy naszych uczniów. W ciągu całego roku fundujemy ciepłą herbatę. Kupujemy książki do szkolnej biblioteki.

Ramowy preliminarz wydatków Rady Rodziców.

A. Wydatkowanie środków pochodzących ze składek rodziców odbywa się

następująco:

§ 1

15 % środków zebranych przez rodziców danej klasy jest do dyspozycji oddziałowej rady rodziców (przy wpłacie, co najmniej 60% ogółu klasy). Decyzje o ich przeznaczeniu...

PREZYDIUM RADY RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2

PREZYDIUM RADY RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ nr 2

w roku szkolnym 2023/24

Przedstawiciele Rad Klasowych Rodziców

Przedstawiciele Rad Klasowych Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Wyszkowie w roku szkolnym 2022/23

REGULAMIN RADY RODZICÓW

RADY RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2