Rok szkolny 2019/20

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY „EKO-PLANETA”.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Eko Planeta”. Konkurs przebiegał w trzech kategoriach wiekowych: „Maluch” klasy III i IV, „Młodzik” klasy V i VI oraz „Adept” klasy VII i VIII szkoły podstawowej.

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu.

Z przyjemnością informujemy o sukcesie Zuzi Sadowskiej uczennicy klasy 2c, której praca zajęła III miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie „RYSOWANIE NA EKRANIE” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 27 w Rzeszowie.

III MIEJSCE W PIŁKĘ RĘCZNĄ

7 marca w Rząśniku odbyły się powiatowe zawody dziewcząt w piłkę ręczna. Drużyna z SP2 zajęła III miejsce. Gratulujemy!

Piłka ręczna.

Dziewczęta z klas VI  zajęły II miejsce w gminnych rozgrywkach w piłce ręcznej i awansują do zawodów powiatowych.

Serdecznie gratulujemy!

XXI POWIATOWY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK.

22 stycznia 2020r. w Domu Kultury Hutnik odbył się XXI POWIATOWY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK. Gminę Wyszków w kategorii B ( klasy III - V) reprezentowały uczennice z klasy 5e naszej szkoły. Zaśpiewały radośnie pastorałkę " Od serca do ucha", w pięknych strojach regionalnych.

XXI GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK.

10 stycznia odbył się XXI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek.  Nasze dziewczęta  godnie reprezentowały szkołę , zajmując pierwsze i drugie miejsce w dwóch kategoriach wiekowych.

Mistrzostwo powiatu w piłce koszykowej chłopców klas VII-VIII.

15.12.2019.
Mistrzostwo powiatu w piłce koszykowej chłopców klas VII-VIII.
Zawody odbyły się na sali w Szkole Podstawowej nr 1, do których przystąpiły tylko trzy zespoły: SP 1, SP 2 i SP Komorowo. System gry w związku z tym był każdy z każdym. W dwóch meczach odnieśliśmy...

Gminne zawody w piłkę ręczna .

W dniu 7 grudnia odbyły siè zawody gminne w piłce ręcznej.Reprezentacje naszej szkoły zajeły 2 i 3 miejsce.

Dziewczętom gratulujemy awansu do rozgrywek powiatowych i życzymy powodzwnia!!

Natalia Orłowska, Jan Wielgolewski.

Piłka koszykowa klas 7-8

Dziewczęta zajęły III miejsce.

Gminny turniej w mini koszykówkę.

Dziewczęta zajęły III miejsce w turnieju w minikoszykówkę.