Rok szkolny 2018/19

Sukces Jana Pyśka z klasy 2C

Jaś Pyśk uczeń klasy 2 C zajął III miejsce w X Mazowieckim  Konkursie Plastycznym „Tęczowy Świat Krzysia – Motyle” w kategorii dzieci 6-11lat.

V TURNIEJ WIEDZY O LESIE.

7 czerwca odbył się w Nadleśnictwie Wyszków V Turniej Wiedzy o Lesie. W zmaganiach wzięło udział 90 uczniów czyli trzydzieści  drużyn ze szkół podstawowych oraz gimnazjów z powiatu wyszkowskiego.

'RAZ, DWA, TRZY - POMYŚL TY!

4 czerwca w Szkole Podstawowej im H. Sienkiewicza w Rybnie odbył się finał Gminnego Konkursu Matematycznego 'RAZ, DWA, TRZY - POMYŚL TY!

„Owady –nasi mali sprzymierzeńcy”

29 maja  2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Wyszkowie odbyło się   podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego dla uczniów klas III.

X Gminny Konkurs Matematyczny.

31 maja o w Leszczydole Nowinach odbył się X Gminny Konkurs Matematyczny- ,,Liczę na 6 +".

MAMY LAUREATÓW !!!

Miłosz Malinowski i Bartłomiej Prus z klasy 8d, wiosną wzięli udział

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY „EKO-PLANETA”.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Eko Planeta”. Konkurs przebiegał w trzech kategoriach wiekowych: „Maluch” klasy III i IV, „Młodzik” klasy V i VI oraz „Adept” klasy VII i VIII szkoły podstawowej.

„Mali zwycięzcy”.

Igrzyska olimpijskie w czwórboju lekkoatletycznym dla klas I-III „Mali zwycięzcy”, odbyły się 23 maja w Szkole Podstawowej nr 1 w Wyszkowie.

Sukces Kingi Ponichtery z klasy 2 C

14 marca w Szkole Podstawowej w Lucynowie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski utworów Jana Brzechwy .

Medalowy weekend!

W sobotę w Hali WOSiR odbyły się gminne zawody w piłce ręcznej dla klas VII-VIII.