OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY „EKO-PLANETA”.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Eko Planeta”. Konkurs przebiegał w trzech kategoriach wiekowych: „Maluch” klasy III i IV, „Młodzik” klasy V i VI oraz „Adept” klasy VII i VIII szkoły podstawowej.

Dzieci biorąc udział w tym konkursie rozwijają swoje zainteresowania przyrodnicze oraz mają możliwość zaprezentowania zdobytej wiedzy.

Uczniowie z najlepszymi wynikami otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, wyróżnieni dyplomy z wyróżnieniem a pozostali uczniowie dyplomy uznania.

-  laureat  wyróżnienia na szczeblu kraju - Olga Zdrojewska -  kl. VIc

- wynik bardzo dobry - I miejsce w szkole w kategorii „Maluch” – Paweł Bzura - kl. IVd

- wynik bardzo dobry - I miejsce w szkole w kategorii „Młodzik” – Jakub Zając kl. VIc

- wynik bardzo dobry - I miejsce w szkole w kategorii „Adept” – Kinga Ostrowska kl. VIIIa