Rok szkolny 2016/17.

1 września zabrzmiał pierwszy dzwonek.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 odbyło się tradycyjnie na placu apelowym.

ZATAŃCZ Z… KLASĄ W SWOJEJ SZKOLE!

Instruktorzy z Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier odwiedzili naszą szkołę.

Święto kropki w kl. 3 C

Kropka z książeczki o Vashti Petera Reynoldsa poruszyła świat i to dosłownie.Stała się pretekstem do zorganizowania wielkiej światowej akcji - Międzynarodowego Dnia Kropki.

"Babie lato z książką" 16 września 2016 r.

Piękna, słoneczna pogoda zachęca pierwszoklasistów, aby jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu.

Biegi przełajowe.

23 września 2016 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.

Próbny alarm przeciwpożarowy.

W dniu 27 września o godzinie 10.55. w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się próbny alarm przeciwpożarowy.

BĄDŹ SOBĄ.

26 września gościliśmy Uczniów i Nauczycieli z Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku.

Dzień Chłopaka w Klasie III C

30 września klasa IIIC  uroczyście obchodziła Dzień Chłopaka w swojej klasie.

Zdrowe nawyki żywieniowe

Aby skutecznie i trwale ukształtować nawyki żywieniowe naszych dzieci wzorem lat ubiegłych realizujemy programy edukacyjne „Owoce w szkole’’ i „Szklanka mleka’’.

Szuka­jąc zielonej plan­ety

06.10.2016r. dzieci z klasy 0 „A” wybrały się na spektakl ekologiczny pt. „Szukając zielonej planety”.