• Odwiedziło nas: 3292076

1 września zabrzmiał pierwszy dzwonek.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 odbyło się tradycyjnie na placu apelowym.

O godzinie 9.00 pan dyrektor Wiesław Pasek powitał wszystkich uczniów po wakacyjnej przerwie , a szczególnie serdecznie tych, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi naszej szkoły. Razem z dziećmi rozpoczynającymi naukę w oddziałach przedszkolnych, oraz klasach pierwszych pracę w zawodzie nauczycielskim wykonywać będą w naszej szkole p. Łukasz Damętko – wychowanie fizyczne, p. Marta Kania i p. Agata Rzemek – wychowawstwo w oddziałach przedszkolnych, p. Joanna Wójcik – technika w klasach IV i V. Pierwszy dzień szkoły stał się okazją do złożenia życzeń wielu sukcesów, oraz realizacji marzeń które w imieniu rodziców przekazała uczniom i nauczycielom Przewodnicząca Rady Rodziców p. Danuta Rogalska. Po części oficjalnej uroczystości, którą zakończył występ szkolnego chórku uczniowie rozeszli się do sal na spotkania z wychowawcami.
Rozpoczęliśmy kolejny rok nauki z kilkoma zmianami do których należą m.in.: likwidacja sprawdzianu dla szóstoklasistów, objęcie obowiązkiem szkolnym dzieci od 7 roku życia, a dzieci sześcioletnie obowiązkiem rocznego przygotowania przedszkolnego. Zmianie uległo również otoczenia naszej szkoły. Przed budynkiem pojawiły się nowe kosze na śmieci, stojaki na rowery, tablica fenologiczna i zegar kwiatowy.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego życzymy wszystkim Nauczycielom i Pracownikom spokojnej i satysfakcjonującej pracy. Uczniom, wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Mamy nadzieję, że każdy dzień spędzony w naszej szkole będzie dla Was owocny, przynoszący nowe doświadczenia i wiedzę, którą w przyszłości spożytkujecie jak najlepiej.