Biegi przełajowe.

23 września 2016 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.

Uczniowie świetnie poradzili sobie z pokonaniem wyznaczonej trasy. Bieganie wchodzi powoli naszym uczniom w krew, potrafią czerpać z biegania radość i satysfakcję. Bieganie jest bowiem najlepszym lekarstwem.

To uczucie, kiedy wychodzisz potruchtać i już po kilku minutach czujesz, jak endorfiny rozlewają się po całym organizmie. Jest w tym trochę magii. Bo jak wytłumaczyć fakt, że takim zwykłym truchtaniem potrafimy zamienić:

• smutek w radość,
  • złość w radość,
  • przygnębienie w radość,
  • zmęczenie psychiczne w radość.

Najwięcej radości mieli jednak uczniowie, którzy znaleźli się w pierwszej dziesiątce i zakwalifikowali się do etapu powiatowego. Do tych najbardziej ambitnych biegaczy należą:

KLASY 4 (dziewczęta):

Kinga Skoczylas, Maja Wyszyńska, Magdalena Łubińska, Julia Kwiatkowska, Julia Naumiuk, Natalia Deptuła, Kinga Ciemieniewska, Dominika Samsel, Maja Cyranka, Kinga Janus.

KLASY 4 (chłopcy):

Eryk Wójcik, Michał Fijałkowski, Kacper Ciemieniewski, Jakub Chodkowski, Hubert Stworzyjanek, Bartosz Stańczak, Bartosz Stworzyjanek, Patryk Kamionowski, Decewicz, Jakub Jakutowicz.

KLASY 5 (dziewczęta):

Sandra Powierza, Kinga Zbrzeźniak, Małgorzata Jakacka, Wiktoria Sobotka, Klaudia Kazimierczyk, Agata Sieńkowska, Julia Gajc, Paulina Osińska, Aleksandra Wasilewska, Zuzanna Bartczak.

KLASY 5 (chłopcy):

Kacper Zadrożny, Jakub Nadaj, Wiktor Stokarski, Aleksander Kulasiński, Hubert Gemza, Mateusz Kunasz, Jakub Marzoch, Kamil Bajkowski, Konrad Kandybowicz, Kacper Malinowski.

KLASY 6 (dziewczęta):

Patrycja Koprowska, Julia Gudanis, Kamila Więcek, Klaudia Deptuła, Karolina Roguszewska, Kinga Ostrowska, Olga Gawrońska, Ewelina Górka, Maja Zawadzka, Magdalena Borkowska.

KLASY 6 (chłopcy):

Piotr Siemieniewski, Bartosz Iwański, Dawid Szymański, Kacper Bereski, Dawid Światkowski, Kacper Kulesza, Piotr Sadowski, Igor Szydłowski, Karol Stworzyjanek, Miłosz Malinowski.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.

M.Nizińska, Ł.Damętko, J.Wielgolewski